armáda, policie, záchranáři
armáda, policie, záchranáři

AVEC

Prosím vyberte produkt

průmyslové filtry a ochranné prostředky
průmyslové filtry a ochranné prostředky

O společnosti:

Společnost AVEC CHEM se zabývá vývojem, výrobou a prodejem prostředků pro ochranu cest dýchacích a zařízení pro čištění vzduchu. 

Výrobní sortiment společnosti zahrnuje: 

  • filtry pro ochranné masky
  • filtry pro filtroventilační zařízení
  • osobní ochranné prostředky  
  • filtry pro kolektivní ochranu
  • prostředky pro únik z požáru

V současné době výrobky nesoucí značku AVEC zajišťují nejen spolehlivou ochranu pracovníkům  chemických podniků, atomových elektráren a zdravotníkům, ale i specialistům armád NATO, příslušníkům ozbrojených složek a civilní ochrany. 

Veškeré produkty jsou vyráběny podle platných evropských norem EN a TP výrobce. Pro zajištění vysoké kvality výrobků je ve společnosti zaveden systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2009. 

AVEC CHEM s.r.o. je členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky (AOBP)a sdružení CZECH NBC TEAM.

Společnost pro zvýšení výrobní kapacity ochranných prostředků využila Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Název projektu: 

Pořízení technologie pro výrobu osobních ochranných prostředků

Popis a cíl projektu:

Projekt je zaměřen na navýšení výrobních kapacit pro výrobu filtračních polomasek, které slouží k ochraně cest dýchacích a poskytují spolehlivou ochranu osob proti nebezpečným virům a bakteriím. Cílem projektu je pořízení výrobních technologií, které umožní navýšit kapacitu výroby těchto filtračních polomasek. 

Na daný projekt je poskytována finanční podpora Evropské unie.

pastedGraphic.png